Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 23:04:04

Війна за Молодіжну Раду

13.09.2018   11:00

В Чернігові між молоддю і мером стався конфлікт.

Навколо ідеї створення Молодіжної Ради в місті, зібрались представники різних ГО, партій, та просто активна молодь. Ще влітку до нас в місто завітали керівники вже працюючих молодіжних рад і розповіли, як це працює. Після цієї конференції і зібралась ініціативна група по створенню Молодіжної Ради.

Місяць ця група розробляла положення і у вересні вони подали його на Міську Раду. Але мер вирішив грати за своїми правилами- він створює кишенькову Молодіжну Раду ( при міському голові).

В свою чергу, при зустрічі він каже, що Молодіжна Рада при депутатському корпусі не буде працювати, бо вона політично заангажована. Потім Пані Хоніч (яка відповідальна за створення МР при мері) в інтерв'ю вказує, що все це робиться під вибори.

Після довгих перемовин ( не без погроз в стилі часів януковщини з боку влади ) мер вирішив нам не заважати. Але ввечері на місцевому каналі виходить сюжет, де молодь поливали брудом. А посіпаки влади активно коментують ці сюжети, ну і звісно, не на користь молоді.

Питання до таких "чесних" журналістів і оцих "захисників", які захищають явно не наші кордони, а інтереси влади- Чи ця молодь буде робити щось погане? Чи навпаки, хоче бути почутою і зробити місто кращим? Чи розумієте ви, що це все на волонтерських засадах?
Певно, що ні.

Адже суть молодіжної ради в тому, щоб влада чула молодь, а не нав'язувала молоді свої інтереси. Тут ми бачимо, що цю суть зарубали на корінці.
Цікаво, як проголосують депутати міської ради. Чи вони мають право голосу, чи буде тільки так, як наказав хазяїн.


НВР "Правий Сектор" Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.