Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 10:39:19

Наслідки п’яного водіння

13.09.2018   10:12Агенцiя

12 вересня близько третьої дня на лінію «102» надійшла інформація, що на вулиці Незалежності сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль ВАЗ-2106 врізався в бетону огорожу. Також заявник повідомив, що, на його думку, водій п’яний. На місце був направлений один з екіпажів патрульної поліції.

Прибувши на місце, патрульні побачили авто, яке пробило паркан. Водій знаходився поряд, він не постраждав.

З’ясувалося, що ДТП сталася через те, що водій ВАЗу не впорався з керуванням. Правоохоронці звернули увагу на наявні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння у громадянина. Імовірно саме це і стало першопричиною аварії.

Чоловік погодився пройти тест на виявлення алкоголю в організмі за допомогою приладу «Drager», результат – 2,8 проміле.

Патрульні склали на водія два адміністративних протоколи: за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць чи іншого майна) та за ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Транспортний засіб доправлено на арештмайданчик.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини