Вироком суду ґвалтівника, крадія та шахрая засуджено
Прилуцькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у суді стосовно мешканця Прилуцького району, який будучи раніше засудженим за корисливі злочини, упродовж 2018 року здійснював крадіжки з господарств потерпілих, займався шахрайськими діями та застосовуючи фізичну силу і погрозу застосування такої задовольнив статеву пристрасть, проти волі потерпілої.
Обвинувачення прокурором висунуте за трьома статтями Кримінального кодексу України, а саме: ч.3 ст.185, ч.2 ст.190, ч.1 ст.152 КК України.
Відтак, Прилуцький міськрайонний суд 07.09.2018 ухвалив обвинувальний вирок, згідно з яким обвинуваченого визнано винним у вчинені вказаних кримінальних правопорушень та засуджено до 7 років позбавлення волі, до вступу вироку в законну силу запобіжний захід засудженому залишено тримання під вартою.
За інформацією Прилуцької місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.