Кримінальна поліція затримала чоловіка, який намагався зґвалтувати дівчину та стріляв по ній з обрізу
Оперативники кримінальної поліції Чернігівщини спільно з бійцями «КОРД» затримали чоловіка, який намагався застрелити наочно знайому дівчину.
Вдень 11 вересня по допомогу до поліції звернулася жителька Чернігова. Дівчина повідомила, що коли вона перебувала у заміському будинку наочно знайомого, той в стані алкогольного сп’яніння почав її домагатися. Коли ж чоловік отримав відмову, то почав різати ножем на дівчині одяг, після цього дістав обріз гвинтівки і відкрив вогонь в бік гості, погрожуючи убивством. Поки зловмисник відволікся на вживання чергової чарки, перелякана потерпіла втекла через вікно й одразу звернулася до поліції.
В подальшому керівництвом та оперативниками кримінальної поліції Чернігівщини була спланована спецоперація із затримання небезпечного озброєного зловмисника. В результаті реалізації добре спланованих дій, із дотриманням усіх заходів безпеки оперативники спільно із бійцями «КОРД» затримали підозрюваного. Він поміщений в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України до ізолятора тимчасового тримання.
В ході санкціонованого обшуку у помешканні затриманого поліція спільно з обласною прокуратурою вилучила обріз гвинтівки, пістолет калібру 8мм, магазин з набоями до нього, три ножі та близько сотні набоїв калібру 5,6мм. Вилучене направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 15 ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років, та частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.