Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 21:33:15

Нові підходи у роботі служби зайнятості: від профілювання до соціального супроводу при працевлаштуванні

12.09.2018   10:20Агенцiя

Служба зайнятості застосовує нові підходи сприяння працевлаштуванню вразливих на ринку праці категорій населення, зокрема осіб передпенсійного віку, одиноких батьків з малолітніми дітьми, молоді без досвіду роботи, дітей-сиріт, людей з інвалідністю, колишніх ув’язнених, учасників бойових дій в ході антитерористичної операції тощо. Таких серед безробітних станом на 1 вересня налічувалося більше 40% і їм найважче знайти роботу.

руки

руки

За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, метою нововведень є розширення спектру заходів взаємодії з безробітними з урахуванням їх індивідуальних характеристик, мотивації та потенціалу до працевлаштування. За допомогою профілювання у службі зайнятості вже на початкових етапах виявляють групи безробітних з високим ризиком довготривалого безробіття та надають їм саме ті оптимальні з огляду можливості працевлаштування послуги.

Однією з таких послуг є соціальний супровід при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту. Відтак безробітний не залишається наодинці зі своїми проблемами, а може розраховувати на тісну взаємодію з фахівцем служби зайнятості і не тільки. Останній допоможе оцінити ситуацію, розробити індивідуальний план роботи, а також за необхідності – залучить інші організації та фахівців до вирішення особистих та соціальних проблем клієнта, які стали на заваді його працевлаштуванню.

Так, в області з 15 тисяч зареєстрованих у поточному році безробітних профілювання пройшли 11,7 тисяч. З них майже 2 тисячі осіб вдалося оперативно працевлаштувати. А з 18 безробітних, які обслуговувалися за методом кейс-менеджменту, 12 знайшли роботу та мають супровід на новому місці роботи.

                                                                          
Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини