Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 03:05:09

У фальсифікаторів алкогольної та тютюнової продукції вилучено "майна" на 4 млн. гривень

12.09.2018   09:50Агенцiя

Протягом поточного року була отримана інформація про збут на території Чернігівської області фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів у значних обсягах.

Дана інформація стала підставою початку досудового розслідування та застосування всіх наявних можливостей для документування злочину і встановлення його організаторів.

З метою конспірації ділки використовували Інтернет та служби доставки, а місця виготовлення та зберігання фальсифікату розмістили в приватних будинках на території Житомирської області.

10 вересня 2018 року, під час проведення обшуків, було вилучено 105 тисяч пачок контрафактних цигарок в асортименті (без марок або з підробними марками акцизного податку), 150 літрів лікеро-горілчаних виробів, 133 тисячі гривень готівкою, обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв, етикетки з нанесеними логотипами відомих торгівельних марок та інша фурнітура. Загальна вартість вилученого перевищує 4 млн. грн.

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у незаконних оборудках.

У зв’язку з виявленими фактами ГУ ДФС у Чернігівській_області звертається із застереженням до всіх, хто продає або купує дану продукцію. Будуючи свій бізнес, співпрацюйте тільки з доброчесними підприємцями. Це забезпечить не тільки надходження податків до бюджету для вирішення соціальних проблем громад, а й захистить споживачів даної продукції від небезпечних ризиків.

 
ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини