Молодіжна рада при Чернігівському міському голові представлятиме усі учнівські та студентські колективи міста
Тиждень тому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко оголосив про ініціативу створення молодіжної ради. На думку очільника міста, влада має враховувати думку молодих людей під час розробки проектів та прийняття певних рішень.

Відповідним розпорядженням міського голови затверджено Положення про Молодіжну раду, оголошено конкурсний відбір її членів.
Отже, Молодіжна рада при Чернігівському міському голові буде постійно діючим консультативно-дорадчим органом з питань реалізації молодіжної політики у місті Чернігові.
Безпосередня мета її діяльності – сприяти взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді міста, забезпечувати участь молоді у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики.
Рішення Молодіжної ради матимуть рекомендаційний характер та враховуватимуться при прийнятті рішень органами місцевого самоврядування міста.
Членом Молодіжної ради може бути громадянин України віком від 14 до 35 років.
Молодіжна рада складатиметься з 21-ї особи, з них: до 20% - представники від учнівського самоврядування міста, до 30% - представники від самоврядування професійно-технічних та закладів передвищої освіти, до 50% - представники від самоврядування вищих навчальних закладів.
Конкурсну комісію, що здійснюватиме добір членів ради, очолюватиме заступник міського голови Ольга Хоніч.
Організаційні питання роботи Молодіжної ради вирішуватиме Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.