Вперше комунальні приміщення Чернігова продаються через електронний аукціон
Фонд комунального майна міської ради інформує: у місті стартує мала приватизація за новими правилами.
Як відомо, 7 березня набув чинності Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна». Його основна мета - спростити процедури приватизації, підвищити їх прозорість та ефективність.
Для цього:
продаж об'єктів малої приватизації здійснюється лише на електронних аукціонах "ProZorro.Продажі";
стартова ціна об’єкта малої приватизації визначається аукціонною комісією на рівні балансової вартості об’єкта;
продаж об’єктів на аукціоні здійснюється за наявності не менш ніж двох учасників аукціону.
Аукціони проведуть в електронній торговій системі Рrozorro.Продажі.
Дата аукціону: 28 вересня 2018 року, початок о 1200годині.
Для участі в аукціоні у якості покупця реєструйтесь на будь-якому із підключених до системи Рrozorro.Продажі електронних торгових майданчиках. Операторів електронних торгових майданчиків можна знайти за посиланням: https://prozorro.sale/pokupcyam
Вичерпну інформацію з питань приватизації можна одержатит у Фонді комунального майна міської ради за адресою: 14000, м.Чернігів,
вул. Мстиславська, 8, кімн. 3, тел. 778862, 778620.
Ознайомитися з об’єктами можна за місцем їх розташування, попередньо узгодивши дату та час у Фонді комунального майна міської ради.
За інф. Фонду комунального майна Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.