7 та 8 вересня – ремонт дорожнього покриття та об’їзд площі Перемоги в Чернігові
У Чернігові 7 та 8 вересня (п’ятниця та субота) проводитиметься ремонт дорожнього покриття на площі Перемоги (в центрі якої – постамент з танком Т-34 - Пам’ятний знак на честь визволення Чернігова). У зв'язку з цим буде перекритватися рух автотранспорту всіма вулицями повз цей пам'ятний знак.
Відповідний дозвіл сьогодні, 6 вересня, надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради.
Маршрути громадського транспорту тимчасово зміняться наступним чином:
Автобуси № 2А; 23; 24; 24А - матимуть кінцевий розворот на вул. І.Мазепи перед площею Перемоги (біля магазину «КОЛОРИТ»). Зупинки громадського транспорту «Залізничний вокзал», «Привокзальний ринок» тимчасово не обслуговуватимуться.
Автобуси № 8; 11; 12; 14; 16; 20; 37; 43 - робитимуть кінцевий розворот на проспекті Перемоги перед площею Перемоги (біля МБТІ). Зупинки громадського транспорту «Залізничний вокзал», «Привокзальний ринок» тимчасово не обслуговуватимуться.
Автобуси № 3; 9; 17; 30; 35; 44 - об'їжджатимуть перекриту ділянку по вул. Попудренка (між зупинками громадського транспорту «Вулиця Малясова» і «Вулиця Хлібопекарська») у прямому та зворотному напрямках. Зупинки громадського транспорту «Площа Перемоги», «Швейне об’єднання» тимчасово не обслуговуватимуться.
Автобусний маршрут №1 рухатиметься від перехрестя вул. І.Мазепи – вул. Любецька по вул. Любецькій на вул. В.Чорновола, потім до вул. Старобілоуської і далі за встановленим маршрутом у прямому та зворотному напрямках. Зупинки громадського транспорту «Палац культури», «Площа Перемоги», «Привокзальний ринок», «Магазин «Меблі» тимчасово не обслуговуватимуться.
Тролейбусні маршрути № 1; 3; 4; 5; 7 – працюватимуть у обмеженому режимі:
маршрут № 1 - ф-ка «Сіверянка» - ТЦ «Мегацентр»
маршрути № 3; 4 - будуть об'єднані в скорочений №4: «ЗАЗ»– вул. Шевченка (Палац Урочистих подій) .
маршрути № 5 - Подусівка – ТЦ «Мегацентр»
маршрути № 7 - вул. Пухова – ТЦ «Мегацентр»

Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.