Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 01:24:00

СБУ блокувала механізм незаконного переправлення нелегалів до країн ЄС

06.09.2018   14:22Агенцiя

Співробітники Управління Служби безпеки України у Волинській області блокували незаконне переправлення нелегалів до країн Європейського Союзу.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Чернігівщини організував протиправний механізм переміщення іноземців через державний кордон поза межами пунктів пропуску.

Зловмисник підшукував іноземних громадян, які мали намір без законних підстав потрапити до ЄС та організовував їхнє тимчасове проживання в Україні. Ділок особисто супроводжував нелегалів до прикордонних районів та дистанційно керував діями «клієнтів». За свої послуги зловмисник отримував майже чотири тисячі американських доларів із особи.

Правоохоронці затримали на Волині чотирьох громадян країн Південної Азії у прикордонній смузі під час спроби незаконного перетину держкордону. Організатора нелегальної схеми співробітники спецслужби «взяли» у Рівному.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, організатору повідомлено про підозру в скоєнні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури.

 
Прес-центр СБ України

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини