Відбулося чергове засідання Громадської ради
4 вересня, у сесійній залі міської ради відбулося чотирнадцяте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
З ключового питання - “Про організацію перевезення громадян пільгових категорій на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Прилуки” - членів Громадської ради проінформував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко. Так, у його виступі йшлося про необхідність визначення тих категорій прилучан, які відповідно до чинного законодавства та рекомендацій представників громади користуватимуться правом на пільговий проїзд.
Члени Громадської ради внесли пропозицію голосувати за кожну пільгову категорію, а це, зокрема, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, матері-героїні, окремо.
Окремо внесено пропозицію щодо доповнення пільгових категорій відповідно до норм чинного законодавства категорією “члени родин загиблого учасника бойових дій”. Наші прилучани користувалися правом на пільговий проїзд, проте в загальному переліку ця пільгова категорія не виокремлювалася.
З даного питання порядку денного обранці громади вирішили рекомендувати виконавчому комітету Прилуцької міської ради ухвалити рішення “Про організацію перевезення громадян пільгових категорій на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Прилуки”, узявши до уваги пропозиції та озвучені на засіданні міркування членів цього дорадчого органу.
Таким чином, суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, рекомендовано забезпечити безкоштовне перевезення пасажирів без обмеження в часі та кількості наступних пільгових категорій:
Учасник бойових дій ,члени родин загиблого учасника бойових дій.
Інвалід (1 та 2 групи).
Дитина з багатодітної сім’ї.
Інвалід війни.
Особа (ЧАЕС) – 1 категорія.
Особа (ЧАЕС) – 2 категорія (ліквідатор).
Дитина (ЧАЕС) – інвалід.
Діти-інваліди.
Діти-сироти.
Діти, позбавлені батьківського піклування.
Мати-героїня.
Особа, яка супроводжує інваліда 1 групи та дитину-інваліда
(1 особа).
Реабілітована особа.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.