Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 22:34:36

Питання квартирного обліку, черг на житло та його приватизації – прозоре і може бути перевірене громадськістю

06.09.2018   08:14

На цьому наголошувалось під час звіту керівника відділу квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради Михайла Католика на ранковій нараді 5 вересня.

Як відомо, всього на квартирному обліку в відділі перебуває 6269 сімей. У першочерговому списку – 1613 сімей, більшість із яких це учасники бойових дій, педпрацівники, по захворюванню. У позачерговий список включено 1650 сімей, у тому числі з категорій учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій, переселенці із радіоактивно забруднених територій, молоді фахівці, сироти.

Додатково в Чернігові квартирний облік за місцем роботи ведуть 55 підприємств, установ та організацій, на цьому обліку 2400 сімей.

Для реалізації Програми молодіжного кредитування в Чернігові в 2017 році здійснено співфінансування 2-х кредитних договорів на суму 834 тис грн, цього року профінансовано 1 кредитний договір на суму 838 тис грн.

За рахунок коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву у 2017 році по Чернігові надано 5 кредитів (2,11 млн грн), у 2018-му – 1 (673 тис. грн).

На виконання Закону України “Про житловий фонд соціального призначення» у Чернігові створено фонд соціального призначення з 41 житлового приміщення. 18 житлових приміщень для тимчасового проживання заселені в установленому законом порядку відповідною категорією громадян.

На даний час тимчасово забезпечені житлом мешканці будинків по вул.Попудренка, 16 (постраждав від обвалу), та по вул. Успенського, 23 (постраждав від пожежі).

Основні завдання відділу квартирного обліку та приватизації  житлового фонду міської ради -  створення реєстру службового житла; поповнення фонду тимчасового житла та створення маневрового фонду; оновлення програмного забезпечення та переведення в цифровий формат справ квартирного обліку та приватизації. Також триває робота зі скорочення термінів розгляду заяв громадян, що надійшли до відділу з ЦНАП.

 «Питання, які вносяться відділом квартирного обліку та приватизації житлового фонду місьради на розгляд виконавчого комітету, є повною відповідальністю начальника цього підрозділу. Ці всі речі прозорі і можуть бути перевірені громадськістю», - вважає міський голова Владислав Атрошенко.

Вся інформація, яка стосується квартирної черги у Чернігові, знаходиться у відкритому доступі на сайті Чернігівської міської ради за посиланням.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.