Голосування за проекти бюджету участі стартує з 15 вересня
3 вересня відбулося третє засідання робочої групи з питань реалізації громадського бюджету (бюджету участі) в місті Чернігові.
Цьогоріч для фінансування у рамках громадського бюджету надійшло 105 проектів.
За результатами засідань робочої групи до голосування допущено 60 проектів. Ще 27 - допущено з умовою коригування.
Загальний розмір бюджету участі у 2018 році – 14,4 млн грн, з них бюджет великих проектів – 12,2 млн грн, малих проектів – 2,2 млн грн. Прийом проектів тривав з 15 квітня по 31 травня ц.р.
Учергове нагадуємо: голосування за проекти стартує 15 вересня. Проголосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території міста Чернігова, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України. Голосування відбуватиметься у спеціально визначених для цього заходу пунктах голосування у режимі он-лайн після реєстрації та авторизації голосуючого.
Більше про проекти, які надійшли для голосування - на сайті Громадський проект.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.