Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 22:03:17

За сім ударів по голові потерпілого – чоловіку загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі

04.09.2018   11:47

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого).

Так, встановлено, що 09.06.2018 близько «19» год. «00» хв., мешканець с. Серединка, Чернігівський р-н., знаходячись у квартирі по просп. Миру у м. Чернігові та перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння,  в ході конфлікту, що виник з мотивів раптових неприязних відносин до потерпілого, діючи умисно спричинив останньому руками та ногами тілесні ушкодження по різним частинам тіла.

Фатальними для потерпілого стали тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні в момент заподіяння, які виникли внаслідок спричинення обвинуваченим не менше семи ударів руками та ногами в ділянку голови потерпілого. Від отриманих травм потерпілий помер через 15 днів.

Чернігівська місцева прокуратура буде забезпечувати публічне обвинувачення у вказаному провадженні та вимагати призначення покарання, визначеного ч. 2 ст. 121 КК України, яке становить від 7 до 10 років позбавлення волі.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини