Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 16:36:54

Кіберполіція Чернігівщини викрила інтернет-шахрая

04.09.2018   08:22Агенцiя

Оперативники відділу протидії кіберзлочинам в Чернігівській області в ході проведення операції «Мігрант» виявили факт шахрайських дій в мережі Інтернет, до вчинення якого причетний громадянин іншої держави.

29-річний зловмисник, який мешкає у Чернігові, впродовж місяця шахрайським шляхом, зловживаючи довірою громадян, заволодів значною сумою їхніх коштів. Довірливі жителі декількох областей перерахували гроші на картковий рахунок, вказаний шахраєм.

Кошти громадяни перераховували як передоплату за придбання побутової техніки, виставленої на продаж на сайті інтернет-оголошень. Після переказу коштів продавець видаляв оголошення з сайту та переставав відповідати на неодноразові телефонні дзвінки.

Наразі поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки), карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Щоб убезпечити себе від Інтернет-шахраїв поліція радить користуватися тільки перевіреними Інтернет-магазинами і використовувати виключно післяплату, тобто, отримали товар – заплатили гроші й ніяких передоплат чи задатків.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини