Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 січня, 16:28:23

За втручання прокуратури області бюджет Чернігівської міської ради поповниться майже на 200 тис. грн.

01.09.2018   13:43

Органами прокуратури області забезпечується системне вивчення питання законності використання земель під об'єктами нерухомості. Опрацюванням даних державного земельного кадастру, відомостей реєстрів про зареєстровані речові права на майно, інформацій органів державної фіскальної служби встановлено непоодинокі факти використання окремими особами земель під придбаними об’єктами нерухомості без оформлення договорів оренди.

Так, прокурором встановлено факт використання фізичною особою комплексу нежитлових приміщень на земельній ділянці комунальної власності в межах м. Чернігова.

Власник майна ухилявся від укладення договору оренди землі. З метою поновлення порушених економічних інтересів територіальної громади прокуратурою області за результатами зібраних матеріалів, у т.ч. затвердженого в установленому порядку акта розміру збитків (упущеної вигоди) за використання земель без правовстановлюючих документів, підготовлено позов про стягнення на користь органу місцевого самоврядування майже 200 тис. грн.

Рішенням суду від 31 серпня цього року позиція прокурора, що ґрунтувалася на зібраних беззаперечних доказах та узгоджувалася із судовою практикою з аналогічних спорів, підтримана та позов про стягнення на користь Чернігівської міської ради майже 200 тис. грн. задоволено у повному обсязі.
  

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35

Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28

Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40

Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.

У Ніжині нове комунальне підприємство. Хто його очолив?

У Ніжині нове комунальне підприємство. Хто його очолив? 12:33

Комунальне підприємство Ніжинської міської ради Чернігівської області «Муніципальна служба правопорядку - ВАРТА» вже на старті розпочати активну роботу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини