В День знань порядок в усіх школах Чернігівщини пильно охороняла поліція
Перший день нового навчального року - особливий день не лише для учнів, батьків та вчителів, а й для правоохоронців. Цього дня поліцейські завітали на святкову лінійку в кожну школу області.
Поліція не лише охороняла публічний порядок і безпеку на територіях навчальних закладів та навколо них, а й розповідала всім учасникам свята про необхідність пам’ятати та дотримуватись правил дорожнього руху. Також правоохоронці звертали увагу дорослих - батьків та вчителів, на способи та методи запобігання вчиненню неповнолітніми правопорушень.
На кожному пішохідному переході поблизу шкіл чергували або патрулювати наряди поліції з нагляду за безпекою дорожнього руху. Вони регулювали потік автотранспорту таким чином, аби створити найбільш комфортні умови для учнів та їх батьків дорогою до школи.
Під особливий контроль поліції потрапили і шкільні автобуси, які доставляють учнів до школи в сільській місцевості.
Керівництво поліції сподівається, що всі ці вжиті заходи за активного сприяння школи, батьків та громадськості дозволять знизити дитячий травматизм і підліткову злочинність до мінімуму.
Сектор комунікації поліції Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.