Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 січня, 16:19:31

Рятувальники практично відпрацювали дії з ліквідації аварії на хімічно-небезпечному об'єкті

01.09.2018   13:38

30 серпня для підвищення оперативної майстерності, з начальницьким складом підрозділів Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби, який виконує обов'язки керівників гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій, на території ПрАТ “Камвольно-суконна компанія “ЧЕКСІЛ”, що по вул. Івана Мазепи, 66 в обласному центрі проведені тактико-спеціальні навчання.

До їх початку, відповідальні посадові особи підприємства ознайомили рятувальників із особливостями розташування приміщень і споруд, системами протипожежного захисту та інженерного обладнання, місцем зберігання хімічно-небезпечної речовини. Крім того, обговорені питання взаємодії адміністрації та обслуговуючого персоналу об'єкту з пожежно-рятувальними підрозділами, організації та проведення евакуації людей.

Розпочались навчання з повідомлення до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області про умовний вилив хімічно-небезпечної речовини з резервуару для її зберігання. До місця події були оперативно залучені рятувальне та відділення радіаційного і хімічного захисту, а також два пожежно-рятувальних підрозділи міста. Здійснено розвідку місця пригоди, спеціальним прибором "Дозор СМ" досліджено наявність та концентрацію небезпечних хімічних речовин у повітрі, визначено межі забруднення, прокладено рукавні лінії та подано розпилені струмені води на осадження хмари хімічно-небезпечної речовини. Фахівці рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення на місце умовного витоку речовини наклали спеціальний бандаж. Під час тактико-спеціальних навчань рятувальники працювали у захисних костюмах та апаратах захисту органів та зору. У практичній частині взяли участь 23 чоловіка особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки.

По завершенню заходу з начальницьким складом обговорені питання щодо дій залучених підрозділів, визначено шляхи подальшого покращення оперативної майстерності чергових караулів Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35

Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28

Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40

Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.

У Ніжині нове комунальне підприємство. Хто його очолив?

У Ніжині нове комунальне підприємство. Хто його очолив? 12:33

Комунальне підприємство Ніжинської міської ради Чернігівської області «Муніципальна служба правопорядку - ВАРТА» вже на старті розпочати активну роботу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини