Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 04:35:36

Рятувальники практично відпрацювали дії з ліквідації аварії на хімічно-небезпечному об'єкті

01.09.2018   13:38

30 серпня для підвищення оперативної майстерності, з начальницьким складом підрозділів Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби, який виконує обов'язки керівників гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій, на території ПрАТ “Камвольно-суконна компанія “ЧЕКСІЛ”, що по вул. Івана Мазепи, 66 в обласному центрі проведені тактико-спеціальні навчання.

До їх початку, відповідальні посадові особи підприємства ознайомили рятувальників із особливостями розташування приміщень і споруд, системами протипожежного захисту та інженерного обладнання, місцем зберігання хімічно-небезпечної речовини. Крім того, обговорені питання взаємодії адміністрації та обслуговуючого персоналу об'єкту з пожежно-рятувальними підрозділами, організації та проведення евакуації людей.

Розпочались навчання з повідомлення до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області про умовний вилив хімічно-небезпечної речовини з резервуару для її зберігання. До місця події були оперативно залучені рятувальне та відділення радіаційного і хімічного захисту, а також два пожежно-рятувальних підрозділи міста. Здійснено розвідку місця пригоди, спеціальним прибором "Дозор СМ" досліджено наявність та концентрацію небезпечних хімічних речовин у повітрі, визначено межі забруднення, прокладено рукавні лінії та подано розпилені струмені води на осадження хмари хімічно-небезпечної речовини. Фахівці рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення на місце умовного витоку речовини наклали спеціальний бандаж. Під час тактико-спеціальних навчань рятувальники працювали у захисних костюмах та апаратах захисту органів та зору. У практичній частині взяли участь 23 чоловіка особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки.

По завершенню заходу з начальницьким складом обговорені питання щодо дій залучених підрозділів, визначено шляхи подальшого покращення оперативної майстерності чергових караулів Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.