Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 05:43:29

Укрпошта збереже 100% присутність по всій території Чернігівської області

01.09.2018   10:13Агенцiя

31 серпня відбулося засідання робочої групи з питань реформування на території області об’єктів поштового зв’язку філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» в якій взяли участь представники обласної ради, голови ОТГ регіону, редактори місцевих видань та представники компанії.

"Укрпошта зацікавлена в якісному проведенні реформи, яка передбачає збереження 100% присутності компанії на території області. Ми налаштовані на конструктивну співпрацю з місцевою владою та представниками громадськості. Вважаємо шлях діалогу єдиним можливим для вирішення проблем, що існують. Спроби шантажу, залякувань та погроз у бік державної компанії є неприпустимими", - зауважили в Укрпошті.

Нині компанія несе значні збитки сплачуючи велику кількість коштів сплачуючи податки за  працівників з неповною ставкою, при цьому такі робітники працюючи на 0,1-0,9 ставки далеко не завжди якісно та вчасно надають послуги, а контролювати їхню роботу майже неможливо,  Саме тому Укрпошта запровадила мобільні бригади, які працюють у ті ж самі години роботи: коли машина приїжджає до села начальник залишається в існуючому стаціонарному відділенні або в точці базування - виплачувати пенсії, приймати платежі, тощо, а інші працівники здійснюють поштовий обмін та надають послуги безпосередньо проїжджаючи по селу. Відтак, працюючи на повну ставку та отримуючи заробітну плату від 6,5 тисяч грн вони якісно виконують свою роботу та не «зтирають ноги», адже всі відстані між селами долають автомобілем.

««Ми б хотіли припинити всі інсинуації щодо закриття відділень в селах, адже в більшості вони збереглись, а там де їх ніколи не було і листоноші долали десятки кілометрів -  вони по суті вперше з’явились. Просимо представників місцевої влади, які дійсно переживають за добробут своїх виборців, давати чесну та коректну інформацію про перебіг реформи. Зі свого боку ми завжди відкриті до конструктивного діалогу», – додали в Укрпошті.

Зважаючи на звернення представників місцевої влади на засіданні було ухвалене спільне рішення, яке передбачає:
- надання Чернігівській дирекції Укрпошти пропозицій від голів ОТГ по кожному селу щодо оптимізації маршрутів та графіків роботи пересувних відділень для поліпшення якості обслуговування цих населених пунктиків;
- вироблення спільно з робочою групою дорожньої карти подальшого проведення реформи;
 - продовження термінів роботи до 17 вересня працівників, які вже отримали повідомлення про скорочення з 3 вересня.
На сьогодні в області вже працює 111 мобільних бригад, які обслуговують населені пункти з менше ніж 2 тисячами жителів.


Прес-служба ПАТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.