Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 11:35:50

Наглядова рада аналізувала діяльність Агенції регіонального розвитку

25.08.2018   10:39Агенцiя

Мета діяльності Агенції регіонального розвитку – створення умов для комплексного сталого розвитку області, підтримка розвитку підприємництва, інновацій, сприяння залученню інвестицій та інших фінансових ресурсів у регіональну економіку. Таким чином формування позитивного іміджу області на міжрегіональному та світовому рівнях.

Про те, що зроблено на цьому шляху призначеним понад три місяці тому директором Сергієм Хоботнею, говорили члени Наглядової ради Агенції. Провела засідання в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Як поінформував керівник Агенції, роботу розпочато за кількома напрямками: співпраця з ОТГ, з ІТ-кластером, встановення корисних контактів для промоції області на різних рівнях та сприяння розвитку підприємництва. Роботу тільки розпочато, тож говорити про вагомі результати чи досягнення зарано.

Члени Наглядової ради в цілому схвалили діяльність Агенції та внесли пропозиції стосовно підвищення її ефективності та активізації.

Детально було проаналізовано та попередньо обрано архітектурний проект реконструкції одного з поверхів приміщення, де розташовується Агенція. Передбачається, що там згодом діятиме інноваційний бізнес-акселератор — один з проектів агенції, спрямований на підтримку стартапів. Частину коштів на реконструкцію буде виділено з бюджету, решту планують як внесок бізнес-структур області.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.