Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 05:50:52

Для прокладання колектору вул. Алексєєва перекривається для руху від Стрілецької до Партизанської

17.08.2018   12:36

Від 16 серпня до 31 грудня 2018 року для проведення робіт з будівництва централізованої каналізації вулиця Алексєєва буде перекрита для проїзду автотранспорту від перехрестя з вулицею Стрілецькою до перехрестя з вулицею Партизанською.

Такий дозвіл надав виконком Чернігівської міської ради на засіданні 16 серпня.

На час перекриття підрядна організація має встановити дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в м.Чернігові. КП «Міськсвітло» зобов’язане на час проведення робіт забезпечити освітлення ділянки вулиці в нічний час. Патрульна поліція - забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів у районі проведення робіт.

Проект будівництва централізованої каналізації по вул. Стрілецька, Алексєєва, Будника, Волонтерів, Добровольців у Чернігові реалізовує Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради. Для цього КП «Чернігівводоканал» надало технічні умови та погодило проектну документацію.

Після завершення робіт до каналізації зможуть приєднатися домогосподарства, що розміщені праворуч та ліворуч від вулиці Героїв Чорнобиля у районі річки Стрижень.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.