Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 05:22:58

Відбулась селекторна нарада щодо реалізації урядової програми "Доступні ліки"

17.08.2018   10:06Агенцiя

14 серпня відбулась всеукраїнська селекторна нарада під керівництвом заступника Міністра охорони здоров'я Романа Ілика щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки».

З ключовими інноваціями, передбаченими цією програмою, ходом її реалізації та рейтингом регіонів по її впровадженню проінформував учасників наради заступник Міністра охорони здоров'я Роман Ілик.  

Розглядаючи основні питання, передбачені Урядовою програмою, Роман Ілик ознайомив учасників наради з Наказом МОЗ України від 03.08.2018  №1446 «Про внесення змін до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 23 липня 2018 року». Нагадаємо, що Міністерством охорони здоров’я України затверджено відповідний реєстр препаратів, які  пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримуватимуть в аптеках за рецептом лікаря. На сьогодні для лікування захворювань із зазначеного переліку включено 261 препарат, 59 з яких є безкоштовними.  Крім цього, до нового реєстру препаратів включено 117 торгових найменувань препаратів імпортного виробництва. 
 
Коментуючи ситуацію  щодо втілення Урядової програми в області, начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш зазначив: «Для реалізації Урядової програми «Доступні ліки» на 2018 рік Чернігівській області виділена цільова субвенція у розмірі 26631200 грн. З початку року в рамках зазначеної програми лікарями виписано 407748 рецептів. Розмір відшкодування вартості ліків з початку поточного року становить 15 913 285,49 грн., що становить 102,44% від отриманих коштів з початку дії Урядової програми у 2018 році».

За словами Петра Гармаша, в реалізації Урядової програми взяли участь 167 аптек. У поточному році отримали лікарські засоби в межах програми 185286 осіб. Інформація щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки» постійно розміщується на сайті Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та сайтах медичних закладів.
 
У селекторній нараді взяла участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова.


Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.