Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 10:59:20

На "Берегині" побували безробітні з Добрянки

17.08.2018   08:15Агенцiя

16 серпня для безробітних жінок з Добрянки Ріпкинського району відбулася професіографічна екскурсія на Чернігівську взуттєву фабрику «Берегиня».

руки

руки

Ініціатором заходу стали Ріпкинська філія Чернігівського обласного центру зайнятості та районна державна адміністрація. Адже наразі вивчається можливість відкриття саме в смт. Добрянка, де є надлишок трудових ресурсів, цеху фабрики «Берегиня» з пошиття текстильних моделей взуття. Для цього місцева влада готова надати підходяще приміщення, оскільки зацікавлена в створенні нових робочих місць та забезпеченні легальною роботою місцевих мешканців. Служба зайнятості, в свою чергу, за необхідності організує професійну підготовку безробітних.

На підприємстві 24 безробітні жінки, саме стільки відвідали «Берегиню» цього дня, продемонстрували роботодавцю практичні навички та вміння. Більшість з них успішно пройшли профвідбір, адже мають досвід роботи швачками, проте тривалий час не працювали за професією.

Отож вирішення кадрової проблеми – питання часу, остаточне ж рішення по створенню цеху у Добрянці залишається за роботодавцем.


Cвітлана Шеремет, обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».

Чернігів. ДОВІДКА

Чернігів. ДОВІДКА 10:13

На 1 липня 2020 року в місті проживали 286 тис. осіб, або 29% наявного населення області.