Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 08:56:26

Заслуховування звітів керівників комунальних підприємств Ніжина

15.08.2018   12:54

14 серпня у малій залі виконавчого комітету відбулося заслуховування звітів керівників комунальних підприємств міста за результатами діяльності за 1 півріччя та 2 квартал 2018 року.

Звіти стосувалися економічних показників роботи комунальних підприємств міської ради: КП «НУВКГ» , КП «Служба Єдиного Замовника», КП «Керуюча компанія  «Північна», ДКП «Комунальний ринок», КТВП «Школяр», КП «Оренда комунального майна», ТРК «Ніжинське телебачення», Ніжинська міська газета «Вісті», КП «Міський фонд підтримки підприємництва», КП «Відділ архітектурно-технічного планування та проектування», КП «Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва».

Керівники підприємств доповіли про свою діяльність за І півріччя, зупинилися на проблемних питаннях, які ними здійснюються дії щодо покращення фінансового стану та основні завдання які стоять перед ними у майбутньому. 

Питома вага прибуткових комунальних підприємств складає 75% (9 із 12), тоді як за результатами діяльності за 1 квартал 2018 року їх було 58,3% ( 7із 12).

Три підприємства за І півріччя 2018 року спрацювали із збитками: КП «СЕЗ» - 297 тис.грн., КП «НТБ» - 151 тис.грн., міська газета «Вісті» - 42,6 тис. грн.

Після заслуховувань міським головою Анатолієм Лінником надано доручення керівникам комунальних підприємств з конкретним терміном їх виконання.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини