Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 16:28:57

Прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення 160 тис. грн. упущеної вигоди за використання землі

13.08.2018   15:35

Прокуратура області звернулася до Господарського суду Чернігівської області про стягнення на користь місцевого бюджету Менської міської ради недоотриманого доходу від оренди земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Пред’явленню позову передувало вивчення прокурором стану законності у сфері земельних відносин, а також активна взаємодія з місцевим органом самоврядування, за результатами якої встановлено, що на території міста приватне підприємство тривалий час використовує нежитлові приміщення на земельній ділянці 1,6 га, яка належить до земель комунальної власності за цільовим призначенням – землі промисловості.

Внаслідок таких дій місцевим бюджетом недоотримано 160 тис. грн.
Реагуючи на порушення законодавства, прокуратура звернулася з позовом до суду з вимогою стягнути упущену вигоду в примусовому порядку.

Рішенням господарського суду від 09.08.2018 позов задоволено у повному обсязі, стягнуто з відповідача 160 тис. грн. шкоди за безоплатне використання земельної ділянки під об’єктами нерухомості без правовстановлюючих документів.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.