Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 17:55:02

Обговорили ідею створення реабілітаційного відділення для онкохворих

13.08.2018   12:40

На Чернігівщині обговорили ідею створення реабілітаціонного відділення для онкохворих на базі Менського санаторію «Остреч».

Проект – це спільний задум Чернігівського обласного онкологічного диспансеру та Фонду соціального страхування в Чернігівській області.

Перші публічні обговорення соціальної потреби відбулися 9 серпня  в умовах санаторного комплексу за присутності представників адміністрації онкодиспансеру, органу держстрахування, санаторію «Остреч», лікарів-онкологів.

Як зазначають в онкодиспансері, за статистичними даними, близько 80% онкохворих потребують реабілітації та паліативної допомоги. Створення ж такого відділення дозволить проводити повноцінну реабілітацію онкохворих, подовжити тривалість життя хворих після основного радикального і системного лікування.

Головна тема зустрічі – пошук важелів, які б дозволили на законодавчому рівні розширити перелік показників для реабілітації онкологічних пацієнтів після операцій на кістковій системі, на молочній залозі, на м’яких тканинах  саме за рахунок Фонду соціального страхування. Адже той перелік, що існує на сьогодні в державі для реабілітації онкохворих, – просто мізерний і змушує казати швидше про відновлення пацієнта саме на комерційній основі, що не завжди людині зі страшним діагнозом по кишені.


КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер"

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини