Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 грудня, 00:05:04

В Україні змінили Правила дорожнього руху

13.08.2018   08:10Агенцiя

Тепер повноцінними учасниками дорожнього руху є "особи, які рухаються в колісному кріслі".

Відповідно до Закону України "Про осіб з інвалідністю" Кабінет Міністрів України вніс ряд змін до Правил дорожнього руху постановою від 11 липня 2018 р № 553. Головні зміни - відповідно до Закону термін "інвалід" замінений на "особа з інвалідністю". А "інвалідні коляски" тепер називають "колісні крісла".

Зокрема, визначення "колісне крісло" в Правилах дорожнього руху тепер звучить так: "спеціально сконструйований колісне засіб, який призначений для руху на дорозі людину з інвалідністю або осіб, які відносяться до інших маломобільних груп населення. Крісло колісне має мінімум двоє коліс і оснащується двигуном або приводиться в рух мускульною силою людини ".

Особа, яка пересувається в кріслі колісному, стало повноцінним "учасником дорожнього руху" разом з велосипедистом і погоничем тварин.

У транспортних засобах пасажирам з інвалідністю, фізіологічні особливості яких заважають користуватися ременями безпеки, дозволено не використовувати ці паси.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини