Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 00:25:17

На вимогу прокурора скасовано судове рішення та з приватної власності витребувано комерційну нерухомість

13.08.2018   07:32Агенцiя

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на захист економічних інтересів держави та територіальних громад, зокрема у сфері державної та комунальної власності.

Так, вивченням судового рішення, винесеного одним з районних судів області та розміщеному в Єдиному державному реєстрі судових рішень  встановлено, що за фізичною особою визнано право власності на об’єкт комерційної нерухомості – ангар площею 450 м2 за набувальною давністю, тобто внаслідок відкритого володіння вказаним майном понад 10 років.
   
Приймаючи рішення суд не перевірив обставини набуття речових прав на цю нерухомість фізичною особою-позивачем, не отримав дані про сплату ним відповідних платежів до бюджету та інших, необхідних для прийняття законного рішення, відомостей.
   
За таких обставин, за втручання прокуратури області в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» ініційовано вступ у розгляд вказаної справи шляхом внесення апеляційної скарги. За результатами її розгляду Апеляційним судом Чернігівської області рішення суду І інстанції скасовано.
   
Виконуючи дане рішення, за ініціативи прокуратури області, державну реєстрацію права приватної власності на комерційну нерухомість скасовано.   
   
Загалом, з початку поточного року у сфері державної та комунальної власності органами прокуратури Чернігівської області заявлено позовів більше ніж на 30 млн. грн., з яких судами вже задоволено 38 на суму 15 млн. грн. Реально виконано рішень, що набрали законної сили, на 6 млн. грн.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).