Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 14:27:21

Мер Чернігова катається на BMW вартістю 4 мільйони, який належить місцевому забудовнику

10.08.2018   12:25Агенцiя

У Чернігові по вул. Шевченко, 4-а, де за містобудівною документацією підприємцю Володимиру Пригоді дозволено реконструювати власний житловий будинок, насправді ведеться нове будівництво. Про це написав на своїй сторінці в Facebook чернігівський активіст Олександр Гашпар.

Будівництво здійснюється за будівлею чернігівської «Аптеки №1 ТМ», яка знаходиться на вул. Шевченко, 4.

Згідно з офіційними документами, там відбувається реконструкція житлового будинку, яким в березні минулого року стала колишня нежитлова будівля у дворі аптеки, в якій свого часу розміщувався сервісний центр «Фокстрот».

Після переведення  будівлі по вул. Шевченко, 4-а в житловий фонд, виконком міської ради надав власнику цієї будівлі – Пригоді Володимиру Васильовичу – містобудівні умови та обмеження забудови орендованої земельної ділянки для реконструкції цього «новоствореного» житлового будинку, що стало підставою для розробки проекту, а після розробки проектної документації на реконструкцію цього житлового будинку – реєстрації декларації про початок будівельних робіт.

Втім, Гашпар звернув увагу, що роботи з реконструкції існуючого житлового будинку проводяться абсолютно на новому фундаменті, а несучі та огороджувальні конструкції об’єкту реконструкції на сьогоднішній день усі знесені і знищені. Хоча згідно з державними будівельними нормами (ДБН), реконструкція передбачає повне або часткове збереження елементів несучих і огороджувальних конструкцій.

«А управління Держархбудконтролю Чернігівської міської ради з її начальницею Людмилою Шкуриною робить вигляд, що нічого не помічає. А не помічає може тому, що пан Пригода офіційно позичав кошти на це будівництво у пана Атрошенко (мер Чернігова – НГ)», – написав активіст.

Від «Наших грошей»

Згідно з декларацією міського голови Чернігова Владислава Атрошенка за 2017 рік, він має право користування (заклад) автівкою BMW M760LI 2017 року випуску. Власником авто вказано Володимира Пригоду. Вартість BMW M760LI зазначена у розмірі 4,04 млн грн. Ця модель є однією з найдорожчих, які випускають у німецькій компанії.

ТОВ «Аптека №1 ТМ» володіють Володимир Пригода та його мати Тамара Лукашук.

http://nashigroshi.org/2018/08/10/mer-chernihova-katajetsya-na-bmw-vartistyu-4-miljony-yakyj-nalezhyt-mistsevomu-zabudovnyku/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression