Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 січня, 05:36:18

Дільничні інспектори поліції підбили підсумки роботи

09.08.2018   07:56Агенцiя

В Головному управлінні Нацполіції зібралися дільничні інспектори поліції з усієї області. Правоохоронці аналізували результати своєї роботи, навчалися та демонстрували рівень фізичної підготовки.

Оскільки дільничний інспектор поліції постійно в контакті з громадою та постійно на виду, збори розпочалися зі стройового огляду. Начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Ігор Лисенко та начальник відділу дільничних інспекторів Олег Флюгерт особисто перевірили однострої, посвідчення та жетони особового складу, вказали на виявлені незначні недоліки.

Згодом кілька десятків дільничних інспекторів поліції отримали на складі речового забезпечення новеньку форму.

Під час зборів начальник УПД Ігор Лисенко відзначив позитивні тенденції в роботі дільничних, окреслив коло першочергових задач та проблемні питання, які потребують невідкладного рішення. За сумлінне виконання службових обов’язків та показники у службі низка офіцерів отримає премії.

Таку нагоду, коли під одним дахом зібралися практично усі дільничні області, керівництво використало для проведення комплексних занять, на яких докладно розглянули положення антикорупційного законодавства, нормативні документи, що регламентують профілактичну роботу із раніше засудженими особами тощо.      

Завершенням зборів стали спортивні заняття. На Чернігівському стадіоні імені Юрія Гагаріна офіцери вдосконалювали навички застосування прийомів рукопашного бою, виконували комплекс силових вправ та долали кілометрову дистанцію.

Підсумовуючи результати зустрічі, начальник відділу дільничних інспекторів поліції УПД ГУНП Олег Флюгерт відзначив позитивний момент у проведенні таких заходів.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Слідчого поліції засуджено за корупцію

Слідчого поліції засуджено за корупцію 16:05

За матеріалами Служби безпеки України засуджено слідчого Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який вимагав та отримав хабар від фігуранта кримінального провадження.

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни 15:56

Кабінет міністрів України на засіданні в середу прийняв розпорядження Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров'я в госпітальних округах на період до 2023 року.

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги 12:08

На підставі звернення фізичної особи щодо правомірності підвищення з 01.09.2019 року ціни на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій фахівцями Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області була проведена позапланова перевірка суб’єкта господарювання, що є виконавцем цієї послуги.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 11:49

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка 11:41

Комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян розглянула документи щодо заміни посвідчень на бланки нового зразка 35 ліквідаторам, 77 потерпілим та двом учасникам ліквідації інших ядерних аварій. Засідання провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, яка очолює цю комісію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини