Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 17:57:07

Дільничні інспектори поліції підбили підсумки роботи

09.08.2018   07:56Агенцiя

В Головному управлінні Нацполіції зібралися дільничні інспектори поліції з усієї області. Правоохоронці аналізували результати своєї роботи, навчалися та демонстрували рівень фізичної підготовки.

Оскільки дільничний інспектор поліції постійно в контакті з громадою та постійно на виду, збори розпочалися зі стройового огляду. Начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Ігор Лисенко та начальник відділу дільничних інспекторів Олег Флюгерт особисто перевірили однострої, посвідчення та жетони особового складу, вказали на виявлені незначні недоліки.

Згодом кілька десятків дільничних інспекторів поліції отримали на складі речового забезпечення новеньку форму.

Під час зборів начальник УПД Ігор Лисенко відзначив позитивні тенденції в роботі дільничних, окреслив коло першочергових задач та проблемні питання, які потребують невідкладного рішення. За сумлінне виконання службових обов’язків та показники у службі низка офіцерів отримає премії.

Таку нагоду, коли під одним дахом зібралися практично усі дільничні області, керівництво використало для проведення комплексних занять, на яких докладно розглянули положення антикорупційного законодавства, нормативні документи, що регламентують профілактичну роботу із раніше засудженими особами тощо.      

Завершенням зборів стали спортивні заняття. На Чернігівському стадіоні імені Юрія Гагаріна офіцери вдосконалювали навички застосування прийомів рукопашного бою, виконували комплекс силових вправ та долали кілометрову дистанцію.

Підсумовуючи результати зустрічі, начальник відділу дільничних інспекторів поліції УПД ГУНП Олег Флюгерт відзначив позитивний момент у проведенні таких заходів.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.