Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 21:58:43

За вбивство – вісім років один місяць позбавлення волі

07.08.2018   12:24

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Прокурором у суді доведено вину зловмисника, який  18.03.2018 перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в одній з кімнат будинку по вул. Пирогова, в смт. Куликівка, Куликівського району, Чернігівської області, з метою умисного вбивства потерпілої, наніс їй однин удар лезом ножа в область серця, чим спричинив останній тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного порання грудної клітини, з ушкодженням серця від яких потерпіла померла на місці події.
   
Вироком суду зловмисника  засуджено до покарання у виді 8 років 1 місяця позбавлення волі.
   
На даний час, прокурором готується апеляційна скарга на вирок суду  першої інстанції у зв’язку з м’якістю призначеного судом покарання.


За інформацією Чернігівської місцевої прокуратири

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.