Міліція Чернігівщини затримала гастролерів-квартирників
На території Київської області оперативники Бобровицького та Носівського райвідділів міліції спільно зі своїми обласними колегами затримали групу зловмисників з ближнього зарубіжжя, які спеціалізувалися на крадіжках з квартир.
Так, впродовж місяця двоє хлопців скоїли на території Чернігівської області п'ять квартирних крадіжок. Зловмисники наслідили в трьох районних центрах: Носівці, Ніжині та Бобровиці. Відмикали двері за допомогою відмичок та забирали лише найцінніше: золоті прикраси, гроші та дорогу оргтехніку.
Оперативниками карного розшуку була проведена колосальна робота по встановленню та затриманню крадіїв. Інколи за день їм доводилося проїжджати по декілька сотень кілометрів. Міліціонери в прямому сенсі жили у службових автівках. Рано чи пізно, але це дало свій результат. З'явилась маленька зачіпка, яка і допомогла затримати негідників.
По даних фактах була порушена кримінальна справа за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднана з проникненням у житло), карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років. Наразі затриманих перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів, як в області, так і в інших регіонах держави.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.