Надзичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 13 липня 2012 року

МНС
1. Надзвичайні ситуації:
О 19 год. 15 хв. 12 липня 2012 року громадянка Соколова В.О., 1939 р.н., яка постраждала внаслідок ДТП 7 липня 2012 року, померла. На лікуванні у Чернігівській міській лікарні №2 залишаються 2 людини травмовані в ДТП: Поташенков С.М., 1982 р.н., Морякова М.В., 1962 р.н. Потерпілі знаходяться в реанімаційному відділенні, стан – стабільно тяжкий..
Водій автобуса Кремков В.Г., 1959 р.н., для проведення слідчих дій та з’ясування обставин виникнення ДТП утримується у Чернігівському слідчому ізоляторі.
2. Пожежі:
Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Стара Бутівка, вул. Зелена, 3 11.07.2012 року в господарстві гр. Яриної Г.Ф., 1927 р.н., сталася пожежа житлового будинку (6х7 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено будинок. Причина – розряд блискавки. Збиток встановлюється. На гасіння пожежі підрозділи МНС не залучалися.
3. Події на водних об’єктах:
12.07.2012 року о 10 год. 00 хв. в ставку м. Ніжин, потонув гр. Шелег Ю.В., 1964 р.н., який проживав за адресою: м. Ніжин, вул. П. Морозова, 28. Тіло піднято на поверхню місцевими жителями. Причина смерті встановлюється.
12.07.2012 року о 19 год. 30 хв. в р. Десна, біля с. Куковичі, Менського району, місцевими жителями виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Лукашук М.М., 1946 р.н., мешканця с. Куковичі, який потонув 10.07.2012 року під час купання. Причина смерті встановлюється.
4. Інші повідомлення:
12.07.2012 року о 12 год. 00 хв. на поверхні р. Остер в м. Ніжин було виявлено мертву рибу в кількості близько 30 кг. Представниками Ніжинської СЕС проведено відбір проб води для встановлення причини загибелі риби.
12.07.2012 року о 16 год. 00 хв. в с. Березівка, Талалаївського району, по вул. Красна, 9, під час чищення вигрібної ями, стався нещасний випадок. Внаслідок отруєння парами каналізаційних відходів гр. Вінниченко Р.В., 1999 р.н., загинув, а гр. Паливода В.В., 1970 р.н., доставлений до реанімаційного відділення Талалаївської ЦРЛ. Стан потерпілого – стабільно тяжкий.
12.07.2012 року о 22 год. 00 хв. в м. Чернігові, по вул. 50 років ВЛКСМ, 24 кв. 39, в квартирі гр. Подобрій Н.В., 1975 р.н., внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБЗ АРЧ АРЗ СП проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 2 г.
Станом на 06 год. 00 хв. електрозв’язок на території області відновлено в повному обсязі.
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.