Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 10:34:08

Відновлено рух на північному під'їзді до Чернігова на трасі М-01

24.07.2018   13:35

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідолмляє про зняття обмежень руху автотранспорту на 0+930 - 1+200 км на північному під'їзді до Чернігова на трасі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі в напрямку Гомеля.

Ремонтні роботи на даній ділянці дороги завершені. Рух транспорту відновлено.

21 липня  в зв'язку з підмивом проїзної частини дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі у Чернігові на ділянці по пр.Мира біля обласного протитуберкульозного диспансера в напрямку с.Рівнопілля, для проведення ремонтних робіт дана ділянка дороги була перекрита чернігівським комунальним підприємством.

У зв'язку з цим було тимчасово обмежено рух автотранспорту на ділянці автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі на північному під'їзді до м.Чернігів (км 0+930м) до перетину пр-ту Мира з вул.Кільцева (км 1+200м –комунальна ділянка дороги).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини