Щоби вул. Декабристів не затоплювало, фахівці радять відновити озеро
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час зустрічей з мешканцями підтоплених вулиць приватного сектору в районі Чорториївського яру розповів про те, що робитиметься, аби підтоплень не було.
На думку фахівців, серед можливих варіантів вирішення проблеми підтоплень – відновлення спеціального накопичувального озера на місці автостоянки, куди буде стікати дощова вода. Також закладення труб з більшим діаметром або будівництво ще однієї додаткової ливнівки.
Для реалізації всіх необхідних процедур, зокрема, розроблення проектно-кошторисної документації та проведення тендеру, необхідно чимало часу – близько чотирьох місяців за попередніми підрахунками.
Що стосується самовільно збудованих парковки та гаражного кооперативу та зменшення однієї з труб зливової каналізації, які за попередніми висновками є ймовірною причиною підтоплення багатьох осель, то тут місто буде йти правовим шляхом. Ця ситуація швидко не вирішиться. Наразі поліція вже проводить відповідне розслідування, а з власником цих об’єктів встановлюється зв'язок.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.