Випадок отруєння дикорослими грибами
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про випадок отруєння дикорослими грибами, зафіксований у Козелецькому районі.
Троє дорослих госпіталізовані 21 липня в центральну районну лікарню.
Стан однієї особи важкий, двох інших - середньої важкості. Ймовірною причиною отруєння стало вживання пластинчатих грибів. Наразі потерпілі переведені в лікувальну установу м. Київ.
Спеціалістами ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться розслідування випадку отруєння.
Останні новини Чернігівщини
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34
День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression