Прокуратура у судовому порядку стягує плату за землю
Органами прокуратурою області вживаються заходи реагування за фактами використання суб’єктами господарювання сільськогосподарських угідь для комерційної діяльності без сплати орендної плати.
Встановлено, що одним з приватних товариств на підставі договору оренди використовувалася земельна ділянка в межах Вертіївської сільської ради Ніжинського району площею 56,5 га, у т.ч. 12 га – під господарськими будівлями, вартістю 575 тис. грн. без сплати орендної плати, борг з якої перед місцевим бюджетом складав 168 тис. грн.
З метою поновлення інтересів територіальної громади, прокурор звернувся з позовом до суду про стягнення заборгованості.
Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 13.07.2018 позов задоволено повністю та стягнуто з відповідача 168 тис. грн. боргу з орендної плати, а також судовий збір.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.