Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 10:22:09

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

12.07.2012   10:38

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 19 злочинів, з них:

1 вбивство, 1 тяжке тілесне ушкодження, 1 хабарництво, 1 крадіжка колективного майна, 5 крадіжок індивідуального майна, 2 факти шахрайства, 3 факти вилучення наркотиків, 1 факт вилучення зброї, 2 факти викрадення документів, 1 факт збуту підакцизних товарів, 1 інший злочин.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 244 адмінпротоколи, з них: 15 – за дрібне хуліганство, 140 – за порушення правил дорожнього руху.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 24 водія.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини