Поліція Чернігова відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства, скоєного групою осіб
Поліція Чернігова відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства та встановлює обставини, за яких в обласному центрі прив'язали до стовпа чоловіка.
20 липня до поліції надійшло повідомлення, що у Чернігові біля Красного мосту стоїть чоловік, прив’язаний скотчем до дорожнього знаку. На місце події виїхала поліція, яка звільнила чоловіка. Слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції опитала учасників та свідків події та запросила потерпілого до відділу поліції для надання пояснень.
Слідчим відділом Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області за погодженням з міською прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі до чотирьох років.
Наразі поліція встановлює осіб, які прив'язали чоловіка до стовпа.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікаціїи поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24
Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.
На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06
У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.
«Таке партнерство треба масштабувати»: начальник ОВА провів зустріч із делегацією Фінляндії 10:32
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів зустріч із заступником державного секретаря МЗС Фінляндії Пасі Хеллманом.
На Чернігівщині внаслідок атаки росіян поранена жінка: поліція документує наслідки 10:08
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівщину безпілотниками.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 32 небезпечних події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 31 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.