Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 11:10:25

На Чернігівщині визначено кращих начальників караулів підрозділів

21.07.2018   14:16Агенцiя

20 липня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС України у Чернігівській області відбувся обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий начальник караулу".

Проводиться захід з метою удосконалення професійної майстерності начальників караулів, запровадження в Державних пожежно-рятувальних підрозділах передового досвіду підготовки особового складу, забезпечення належного рівня утримання техніки й спецобладнання до дій за призначенням.

В змаганнях, що включали теоретичні тестові завдання, виконання нормативів з одягання бойового одягу та спорядження, вправ з пожежними драбинами та рятувальною мотузкою, взяли участь 35 переможців первинних етапів.

За результатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу звання "Кращий начальник караулу з охорони населених пунктів" вже другий рік поспіль виборов Ярослав Зименок, представник 2-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігів. У номінації "Кращий начальник караулу з охорони об'єктів" перше місце посів Роман Басала, представник 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Талалаївка, а кращим молодим начальником караулу став Ярослав Чепуль, представник 14-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бахмач.

Привітав переможців тимчасово виконуючий обов'язки начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб.

Слід зазначити, що саме ці начальники караулів і представлятимуть Чернігівську пожежно-рятувальну службу під час змагань Всеукраїнського рівня, які проходитимуть у вересні на базі Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.

Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39

Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини