Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 16:24:33

Наслідки стихії у Чернігові сягнули регіональних масштабів

21.07.2018   12:57Агенцiя

Такий висновок обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко 20 липня.

Як відомо, 30 червня через інтенсивні опади в Чернігові були підтоплені 110 домогосподарств та закладів на 40 вулицях. Внаслідок негоди в аварійний стан прийшов двоповерховий житловий будинок по вулиці Текстильників, 23. Частково зруйнована стіна шестиквартирного одноповерхового житлового будинку по вулиці Толстого, 7.

Крім того, ремонту та відновлення потребує частина мережі вуличного освітлення і системи водовідведення. Чимало коштів потрібно на інші роботи з ліквідації наслідків негоди.

Місто не може самостійно подолати наслідки стихійного лиха, тому звернулося за допомогою до обласної влади. Загальна сума збитків – більше 58 мільйонів гривень – перевищує критерії надзвичайної ситуації місцевого рівня. Тому комісія прийняла рішення – надати наслідкам негоди регіонального статусу.

Тепер матеріали щодо визнання стихійного явища, що сталося у Чернігові, надзвичайною ситуацією регіонального рівня має розглянути експертна комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У разі прийняття позитивного рішення – депутатський корпус обласної ради вирішуватиме, чи виділяти місту кошти на подолання наслідків великої зливи.

А поки заступник голови ОДА доручив Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації оперативно підготувати та подати всі необхідні матеріали експертній комісії.

– Сьогодні необхідно якомога швидше привести зруйновані та пошкоджені під час негоди об’єкти життєдіяльності Чернігова в належний стан. І в цьому питанні ми маємо діяти спільно. Тому прошу всі задіяні служби організувати відповідну роботу та допомогти міській владі в ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, – підсумував Сергій Сергієнко.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Чернігівщини близько 448,7 млн грн

НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Чернігівщини близько 448,7 млн грн 14:37

Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 48-ми закладам Чернігівської області Національна служба здоров’я України виплатила близько 367,4 млн грн; за надання екстреної медичної допомоги виплачено понад 39,4 млн грн.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:32

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга 2 липня в Чернігівській області ще 29 пацієнтів одужали від COVID-19.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом червня зафіксовано 174 порушення Правил рибальства, вилучено 285 кг незаконно добутої риби та понад 5 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом червня зафіксовано 174 порушення Правил рибальства, вилучено 285 кг незаконно добутої риби та понад 5 км сіток 14:30

Протягом червня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 174 порушення Правил рибальства. Зокрема, викрито 82 грубих порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них п’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:24

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.