Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:46:54

Щодо ситуації на Козелецькому полігоні твердих побутових відходів

17.07.2018   09:28

На запрошення громадських організацій та активістів Козелецького району представники Державної екологічної інспекції у Чернігівській області були єдиними представниками органів влади, які взяли участь в акції-зустрічі «Чисте довкілля», що відбулася на полігоні для захоронення твердих побутових відходів смт.Козелець.

Основним питанням, що турбує мешканців смт. Козелець та Козелецького району, є стан полігону для захоронення твердих побутових відходів який належить територіальній громаді і наразі експлуатується ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець». Справедливим обуренням громадян на дії вказаного суб’єкта господарювання є факт розміщення на полігоні ТПВ смт.Козелець  побутових відходів з інших регіонів України. Тому, вони запросили представників усіх причетних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для обговорення ситуації та вирішення проблеми, що склалася. Одностайна думка громадян – негайне припинення завезення на полігон ТПВ смт.Козелець відходів з інших регіонів України та дотримання діючих норм щодо безпечної експлуатації об’єкта.

 Ігноруючи вимогу Державної екологічної інспекції у Чернігівській області від 17 травня 2018 року, стосовно заборони захоронення на полігоні ТПВ смт. Козелець відходів з інших регіонів держави, керівництвом ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» продовжується завезення відходів із-за меж Козелецького району. В ході огляду полігону активістами було знайдено докази, які підтверджують даний факт.

Вирішення порушеного питання перебуває у площині виконання Козелецькою селищною радою законодавчо визначених повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища, про що і було наголошено в ході проведення заходу.

Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області буде негайно перевірено виконання раніш наданого припису, направленого на приведення стану полігону ТПВ смт.Козелець у відповідність до вимог діючих норм і правил, та вжито відповідних процесуальних рішень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.