Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 08:10:51

Експерти Чернігівської ТПП оцінюють пошкодження нерухомості, що постраждала від підтоплення

17.07.2018   08:30

6 липня на спільній нараді в Чернігівській міській раді оцінювачі міста, серед яких також фахівці Чернігівської ТПП, сформували спеціальну ціну для виготовлення Звітів про збитки в наслідок підтоплення.

Більше ніж 120 постраждалих домогосподарств отримують грошову компенсацію, яку можуть витратити на дрібний ремонт та оплату роботи оцінювачів.

За ініціативою президента Чернігівської ТПП Костянтина Іванова, витрати на оцінку збитків постраждалим, що мають пільги (учасники війни, інваліди та багатодітні родини), беруть на себе самі виконавці оцінювальних робіт.

Після 18 липня звіти оцінювачів про збитки в наслідок підтоплення 30 червня 2018 року, буде направлено до Міністерства Фінансів для отримання коштів на відшкодування збитків постраждалих домогосподарств.

За за висновками експертів та оцінки стану нерухомості, домогосподарства мають різний ступінь пошкодження. Є й такі, що не можуть бути відновлені і оцінювачів підлягають знесенню.


Чернігівська ТПП

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний 08:05

З 1 квітня в Україні повинен запрацювати електронний лікарняний. Про це в січні заявив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль.

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші 07:52

Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає: в області вкотре активізувалися телефонні шахраї, які представляються податківцями.

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів 07:44

Опалювальний сезон у Чернігові цього року закінчується для всіх категорій споживачів 6 квітня з 9 години ранку. Про таке рішення повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час щотижневої розширеної наради в міській раді.

Система БПД розпочала онлайн-консультування у приватних чатах у Вайбері і Телеграм

Система БПД розпочала онлайн-консультування у приватних чатах у Вайбері і Телеграм 07:31

Відтепер отримати відповідь на юридичне запитання можливо в інтерактивному режимі через приватні чати у популярних месенджерах Телеграм та Вайбер.

Судом призначено покарання молодикам за спробу підпалу монумента

Судом призначено покарання молодикам за спробу підпалу монумента "Танк", встановленого в місті Чернігові на честь воїнів-визволителів 07:26

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 26.03.2020 обвинувачених, 1986 та 1990 року народження, визнано винними за спробу підпалу пам’ятника «Танк на честь визволителів м.Чернігова», встановленого на площі Перемоги в місті Чернігові (ч. 3 ст. 297 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини