Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 11:52:29

Тривають ремонтно-доглядові роботи в Чернігівському та Ніжинському районах

17.07.2018   08:26Агенцiя

В липні місяці поточного року продовжуються роботи по догляду за меліоративними системами, річками, гідротехнічними спорудами Чернігівського та Ніжинського МУВГ.

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на водогосподарських системах в 2018 році, оглядачами ГТО Чернігівської експлуатаційної дільниці № 4 Чернігівського МУВГ виконані роботи з відновлення та фарбування металевих конструкцій баштового водоскиду на Пакульському водосховищі.

Крім того, побілені сигнальні стовпчики на дамбі обвалування водосховища. Доглядові роботи також тривають на Ніжинщині.

Працівниками Ніжинського МУВГ проводяться роботи з обкошування берегів каналів меліоративних систем. Зокрема протягом минулого місяця обкошено 1 га укосів магістрального каналу осушувальної системи ”Смолянка”.


Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини