Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:54:39

Ще 56 постраждалих від стихійного лиха 30 червня отримають матеріальну допомогу з міського бюджету

16.07.2018   12:33

Щойно виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення про надання матеріальної допомоги з міського бюджету ще 56 власникам будинків і домогосподарств, постраждалих від підтоплення 30 червня.

На кожен пошкоджений тим стихійним лихом приватний будинок з міського бюджету надається допомога у 5 тис. гривень. За попереднім рішенням виконкому її вже одержали 95 постраждалих.

Окрім того, місто організаційно допомагає чернігівцям, яким стихія завдала значної шкоди, у зверненні до відповідного міністерства з клопотанням про компенсацію втрат. А саме, за пропозицією Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка підприємства та установи міста, що мають повноваження робити експертну оцінку збитків нерухомого майна, погодилися увійти в становище постраждалих від стихійного лиха людей і виконати для них свою роботу за найнижчими цінами на такі послуги. Експертні організації також вирішили зробити такі документи безкоштовно трьом категоріям постраждалих - родинам учасників АТО, багатодітним сім’ям та інвалідам війни.

Також міська влада допомагає у відновленні втрачених від води в підтоплених будинках документів: паспортів, свідоцтв про народження дітей, документів про власність. При цьому люди звільнені від сплати всіх місцевих платежів. Міське БТІ безкоштовно надає постраждалим витяги про право власності. На прохання постраждалих, ця робота організована через ЦНАП за принципом «єдиного вікна».

***

Також цим рішенням виконавчого комітету міської ради матеріальну допомогу виділено 8 учасникам АТО і 131 особі на лікування у зв’язку з тяжкими захворюваннями. Така одноразова грошова допомога мешканцям Чернігова надається у рамках виконання «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки» та «Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2016-2020 роки».


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.