Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 20:29:50

Протягом першого півріччя працівниками фіскальної служби області розглянуто 216 письмових звернень від громадян

13.07.2018   07:11Агенцiя

Впродовж 1 півріччя поточного року до податкових органів та митниці ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 214 індивідуальних та 2 колективних письмових звернень від 226-ти громадян.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 159 звернень, вирішено позитивно – 33, відмовлено у задоволенні - 3, переслані за належністю – 3, не підлягало розгляду – 3, на стадії розгляду перебуває 15 звернень.

За ознакою надходження  213 звернень- первинні, 3 - дуплетні.

У 183 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 5 звернень стосувалось діяльності центральних органів виконавчої влади, 3 - діяльності місцевих органів виконавчої влади,  щодо питань праці та заробітної плати йшлося у 3 зверненнях та 2 звернення стосувалось соціального захисту населення.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом фіскальної служби та митниці області проведено 38 особистих прийомів громадян (в т.ч. 1 – колективне). На особисті прийоми звернулось 9 підприємців, 6 пенсіонерів, 7 безробітних, 3 фізичні особи, що проводять незалежну професійну діяльність, 7 осіб з числа військовослужбовців, працівників органів ДФС  та 12- соціальний стан яких не визначено.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, упередження ухилень від сплати податків.
                      
 
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини