Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 22:26:46

За втручання прокурора повернуто землю територіальній громаді

10.07.2018   06:55

Апеляційним судом Чернігівської області за активної позиції прокурора відмовлено у задоволенні апеляційної скарги фізичної особи на рішення Чернігівського районного суду, ухваленого за результатами розгляду позову прокуратури області.

Предметом розгляду у суді першої інстанції було встановлення законності рішень органу державної влади про передачу у приватну власність земельної ділянки, яка входить до складу земель комунальної власності Старобілоуської сільської ради Чернігівського району.

Указана земельна ділянка входила до складу земель, які були передані та фактично використовувалися мешканцями с. Старий Білоус, але перебували за межами території населеного пункту. З метою приведення землевпорядної документації у відповідність із фактичними площами земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян-мешканців села, сільською радою ініційовано зміну меж села Старий Білоус.

Натомість, незважаючи на затвердження сесією Чернігівської районної ради проекту землеустрою щодо зміни меж села Старий Білоус, Головним управлінням Держгеокадастру у області, до реєстрації відповідних прав, прийнято рішення про передачу земельної ділянки площею 2 га мешканцю  м. Чернігів.

Рішення апеляційного суду набрало чинності з моменту його проголошення.


Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.