У п’яного чернігівця патрульні виявили предмет, схожий на ніж
2 червня близько четвертої дня екіпаж патрульної поліції прибув на вулицю Мартина Небаби за інформацією про те, що просто неба лежить невідомий чоловік. За попередньою інформацією, було не відомо, чи живий він.
З’ясувалося, що громадянин живий, але дуже п’яний (поведінка та наявні зовнішні ознаки на це вказували). Коли правоохоронці допомагали чоловікові підвестися, один із поліцейських звернув увагу, що у нього з-під одягу стирчить предмет, схожий на ніж.
Під час поверхневого огляду з’ясувалося, що виявлений предмет дійсно схожий на великий ніж. Що це за предмет і навіщо він носить його з собою, чоловік пояснити не зміг.
Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Трохи згодом огляд у лікаря підтвердив стан алкогольного сп’яніння у цього громадянина, результат склав – 2,7 проміле.
Патрульні виписали 28-річному чоловіку ще й постанову за ознаками ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення – поява в громадських місцях у п’яному вигляді.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.