Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 11:09:27

Прокуратура області активно відстоює інтереси держави, у тому числі у судових справах за позовами інших осіб

02.07.2018   16:13Агенцiя

Прокуратура проводить постійну роботу щодо захисту державних інтересів та недопущення їх порушення шляхом участі у розгляді судових справ за позовами інших осіб про стягнення коштів з бюджету.

Установлено, що фізична особа звернулася до суду з позовом про стягнення з бюджету 44 тис. грн. матеріальної шкоди та ще 300 тис. грн.  безпосередньо з державного органу, визначеного відповідачем у справі, моральної шкоди.

Прокурором забезпечено участь у розгляді вказаної справи шляхом вступу.

За результатами розгляду позову судом першої інстанції у його задоволенні відмовлено повністю. Не погоджуючись із таким судовим рішенням, позивач оскаржив його до Апеляційного суду Чернігівської області.

За активної участі прокурора, з урахуванням наданих ним доказів на підтвердження безпідставності заявлених вимог, постановою суду від 15.06.2018 у задоволенні апеляційної скарги відмовлено.

Таким чином, завдяки своєчасному прокурорському втручанню упереджено безпідставне стягнення понад 340 тис. грн. бюджетних коштів.


Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.