Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 05:18:11

Неодноразово судимий мешканець м. Чернігова знову обікрав двох продавчинь

21.06.2018   13:02

Чернігівською місцевою прокуратурою повідомлено мешканцю м. Чернігова про те, що він підозрюється у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

Встановлено, що чоловік 1989 року народження, перебуваючи на ринку «Хітринок», що за адресою: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська, 3, умисно, повторно, шляхом вільного доступу таємно викрав з прилавку мобільний телефон, який належав продавчині. Вартіcть викраденого становить 2761,11 грн.
 
На цьому підозрюваний не зупинився і, перебуваючи на ринку «Центральний», що за адресою: м. Чернігів, вул. Ринкова, 1, знову у продавчині таємно, шляхом вільного доступу, з-під прилавку вітрини кіоску з коробки таємно викрав грошові кошти в сумі 1350,00 грн.


Довідково: вказаний підозрюваний останній раз засуджувався 22.01.2018 Деснянським районним судом м. Чернігова  за ч. 2 ст. 185 КК України до 4 років позбавлення волі.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини